Rejestracja FAQ Użytkownicy Szukaj Forum ALTERNATYWA Strona Główna

Forum ALTERNATYWA Strona Główna » Badania i osiągnięcia naukowe. » Inteligentny projekt kreatora Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat 
PostWysłany: Nie 22:42, 12 Lut 2006
fil
Starszy skryba

 
Dołączył: 21 Wrz 2005
Posty: 88
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5


OHO !
Witaj Maynard !
Pojawił się ktoś mocno stojący na nogach, z kupą wiedzy i nadzieją , że kreacjonistów dotrą jakieś argumenty. Szkoda Że MAX nie zagląda :)
Zacytowałby Ci Behego i Goulda co to niby.....
ja spasowałem gdy Driizt mianował szefem dzaiłu naukowego kreacjonistę i to w dodatku młodoziemca !!!!

W kilka tysięcy lat od powstania Ziemi faktycznie niewele mogło wyewoluować :)


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
PostWysłany: Czw 22:41, 23 Lut 2006
maynard
Bywalec

 
Dołączył: 29 Sty 2006
Posty: 26
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5
Skąd: szczecin


fil napisał:
OHO !
Witaj Maynard !
Pojawił się ktoś mocno stojący na nogach, z kupą wiedzy i nadzieją , że kreacjonistów dotrą jakieś argumenty. Szkoda Że MAX nie zagląda :)
Zacytowałby Ci Behego i Goulda co to niby.....
ja spasowałem gdy Driizt mianował szefem dzaiłu naukowego kreacjonistę i to w dodatku młodoziemca !!!!

W kilka tysięcy lat od powstania Ziemi faktycznie niewele mogło wyewoluować :)


Witaj Fil. Praktycznie juz przestalem tu zagladac gdyz te Forum umarlo smiercia naturalna. Ale cos mnie dzisiaj ruszylo i zastalem Twoj post. Ciesze sie ,ze moge poznac i informuje, iz na codzien dzialam na Forum [link widoczny dla zalogowanych] ,no i prowadze tasiemcowa dyskusje z Janem Lewandowskim, ktory w sposob swietoksiegowy usiluje obalac ustalenia naukowe potwierdzajace Teorie Ewolucji. Duzo zabawy i duzo faktow potwierdzajacych TE. Do tamtej dyskusji z Jankiem Lewandowskim wlaczylo sie kilku biologow, ale wymiekli i tylko ja zostalem na polu walki. No coz ja jestem zaszczepiony na demagogie i mnie tak latwo zaden kreacjonista psychofizycznie nie wykonczy. Zapraszam do tamtej dyskusji-poki goroco.

[link widoczny dla zalogowanych]

pzdr.
PS:
A jesli idzie o Drizzta, to duzo z nim gadalem na Forum SWiNIA. Przypadek niereformowalny. Dalej tam gadam z Wujem-Zbojem. Tez przypadek niereformowalny ale przynajmniej pocieszny.
Jak Cie interesuje to na ateista.pl wrzucilem fajny tekst o ewolucji endosymbiozy-


[link widoczny dla zalogowanych]


pzdr.


Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Inteligentny projekt kreatora
  Forum ALTERNATYWA Strona Główna » Badania i osiągnięcia naukowe.
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)  
Strona 4 z 4  
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
  
  
 Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu  



fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © phpBB Group
Theme designed for Trushkin.net | Themes Database.
Regulamin